W kolejnych meczach halowej ligi piłki siatkowej MTKKF padły wyniki: Colorado Świętajno – AZS Szczytno 0:3 (-24, -22, -15), Colorado Świętajno – Set Szczytno 3:0 (19, 15, 26), Elektronik Szczytno – Błysk 0:3 (-20, -9, -16). W tabeli prowadzi Błysk (15 p.), który nie stracił jeszcze seta. Na drugim miejscu znajduje się AZS – 12 p.

***

W spotkaniach halowej ligi „5” piłkarskich MTKKF zanotowano wyniki: Morena Kamionek – Błękitni Pasym 2:0, Łęker Jęcznik – Morena 1:3, Błękitni- Łęker 2:2, Błękitni – Morena 0:5, Morena – Łęker 3:2, Łęker – Błękitni 5:1, Błękitni – Morena 0:2, Morena – Łęker 1:1, Łęker – Błękitni 4:2, Błękitni – Morena 0:3, Morena – Łęker 1:1, Łeker – Błękitni 5:2.

W tabeli prowadzi Morena (72 p.), która wyprzedza Błękitnych i Łękera (po 70 p.) . W klasyfikacji króla strzelców prowadzi nadal Patryk Malanowski (Błękitni, 67 goli).