RADAR Lipowiec zwyciężył w Mistrzostwach Brygady Wojsk Radiotechnicznych w Piłce Siatkowej.

Żołnierskie turnieje

Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów. W kolejnych spotkaniach J.W. Lipowiec zwyciężyła: J.W. Słupsk 2:1, J.W. Chojnice 2:0, J.W. Lidzbark Warmiński 2:0.

Drużyna z Lipowca zajęła I miejsce, a 4 zawodników z drużyny (Tomasz Muchowski, Wojciech Buraczyński, Karol Grabus i Robert Bester) zakwalifikowało się do reprezentacji brygady na Mistrzostwa Korpusu, które odbyły się w Pucku.

Reprezentacja brygady Kadry Zawodowej Wojsk Radiotechnicznych uzyskała następujące wyniki: z J.W. Warszawa 0:2, J.W. Mrzeżyno 1:2, J.W. Malbork 2:0, J.W. Świdwin 2:0, J.W. Bydgoszcz 2:0, J.W. Koszalin 2:0 i zajęła trzecie miejsce.

Z grających drużyn wyłoniono reprezentację II Korpusu Wojsk Lotniczych i Obrony Powietrznej Polski na Mistrzostwa Wojska Polskiego w Piłce Siatkowej, które odbyły się w Białobrzegach Zegrzyńskich. Z Lipowca zakwalifikowało się do niej dwóch zawodników: Tomasz Muchowski i Karol Grabus (w wyniku kontuzji Grabus nie uczestniczył w rozgrywkach).

Drużyna II Korpusu zajęła ostatecznie 10 miejsce w Polsce na 15 startujących drużyn.